Kontakt – Kranman
Sök...
Generic filters
Search in excerpt
Filtrera kategorier
Nyheter
Sök...
Generic filters
Search in excerpt
Filtrera kategorier
Nyheter

Tel: +46 (0) 525-799 100

Öppettider

Måndag-torsdag 08.30-16.00
Fredag 08.30-15.00

Kranman AB,
Remne 5, 457 51 Bullaren

    När du skickar formuläret godkänner du att dina uppgifter sparas som kontaktuppgifter. Denna sida skyddas av reCAPTCHA och Googles Privacy Policy och Terms of Service gäller.

    Kontakta oss


    Personal, Kranman
    Bert Karlsson

    Reservdelar

    bert@kranman.com

    Skicka e-post
    Personal, Kranman
    Viktor Falk

    Säljare

    viktor@kranman.com

    Skicka e-post
    Personal, Kranman
    Amanda Kjellqvist

    Försäljning/produktions administratör

    amanda@kranman.com

    Skicka e-post
    Personal, Kranman
    Nicklas Johansson

    Serviceansvarig

    service@kranman.com

    Skicka e-post
    Personal, Kranman
    Björn Blixt

    Produktionsansvarig | Ägare

    bjorn@kranman.com

    Skicka e-post
    Personal, Kranman
    Magnus Johansson

    Svetsansvarig | Ägare

    magnus@kranman.com

    Skicka e-post
    Personal, Kranman
    Yvonne Kristiansson

    Ekonomi

    ekonomi@kranman.com

    Skicka e-post
    Personal, Kranman
    Åke Johansson

    Ägare

    ake@kranman.com

    Skicka e-post